FAQ – Jambox GO!

Co to jest JAMBOX go!?
JAMBOX go! to możliwość oglądania wybranych kanałów z oferty JAMBOX na urządzeniach typu: komputer stacjonarny, laptop, tablet, smartfon.

Jak korzystać z JAMBOX go!?
Aby skorzystać z JAMBOX go! potrzebne jest jedno z następujących urządzeń:

  • urządzenie typu smartfon lub tablet,
  • komputer z przeglądarką internetową

Dlaczego po zalogowaniu widzę tylko kilka kanałów demonstracyjnych?

  • W celu aktywacji usługi prosimy o kontakt z Biurem Obsługi.

Jeśli chcesz oglądać więcej kanałów w usłudze JAMBOX go!, prosimy o kontakt z BOK, aby ustalić, czy:

  • Znajdujesz się w zasięgu sieci.
  • Operator uruchomił w ramach swojej sieci usługę JAMBOX go!
  • Operator aktywował dla Twojego konta usługę JAMBOX go!

Nie widzisz wszystkich kanałów, które są w Twoim pakiecie?

  • W momencie logowania się do usługi JAMBOX go! nie znajdujesz się w zasięgu sieci Operatora. Sprawdź listę dostępnych kanałów w domu i poza domem.
  • Korzystasz z usługi telewizyjnej JAMBOX w zakresie pakietów Na Start, Mikro oraz Mini, dla których usługa JAMBOX go! jest niedostępna.

Czy istnieje możliwość korzystania z JAMBOX go!, poza siecią internetową Artexim&Elektronik, np. korzystając z bezpłatnych sieci WI-Fi lub Internetu mobilnego.

Tak. JAMBOX go! działa w ramach sieci internetowej, a dokładniej w ramach gospodarstwa domowego do którego dostarczana jest usługa internetowa Operatora. Usługa JAMBOX go! działa także poza domem, ale ilość kanałów jest ograniczona. Sprawdź listę dostępnych kanałów w domu i poza domem.

Na ilu urządzeniach mogę jednocześnie oglądać telewizję korzystając z JAMBOX go!?

JAMBOX go! możesz zainstalować na wszystkich możliwych urządzeniach w Twoim domu. Jednakże w tym samym czasie odtwarzanie możliwe jest tylko na jednym urządzeniu.

W Internecie można znaleźć serwisy, które oferują znacznie więcej kanałów. Dlaczego w JAMBOX go! liczba kanałów jest ograniczona?
W JAMBOX go! liczba kanałów uzależniona jest od:

  • oferty programowej z której korzystasz,
  • zezwoleń od Nadawców kanałów telewizyjnych na reemisję w sieci IP, którymi dysponuje SGT S.A. operator platformy JAMBOX.

Czy usługa JAMBOX go! jest legalna?
Tak. Wszystkie kanały dostępne w usłudze JAMBOX go! udostępniane są na podstawie umów z nadawcami telewizyjnymi, które zawarła firma SGT S.A. operator platformy JAMBOX.

Czy korzystając z JAMBOX muszę płacić abonament radiowo-telewizyjny?
Naszym zdaniem tak. Traktujemy oglądanie kanałów w naszej usłudze jak „zwykłe” oglądanie telewizji. Jednak jeśli płacisz już abonament za swój telewizor nie musisz rejestrować swojego telefonu komórkowego, tabletu czy komputera jako kolejny odbiornik.