O nas

Jako firma Artexim&Elektronik zachowujemy pełny profesjonalizm
przy świadczeniu usług i wykonywaniu zleceń.

 

Wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię transmisji danych opartą o własną sieć światłowodową. Zapewniamy dostęp do usług telewizji światłowodowej IPTV, internetu w technologii LTE na terenie całego kraju oraz łącz światłowodowych i radiowych na terenie Gminy Tarczyn i okolic.

Działamy na rynku od 1997 r., od tego czasu zyskaliśmy doświadczenie i wiedzę, która umożliwia podejmowanie się wyzwań związanych z instalacjami sieciowymi, alarmowymi oraz monitoringiem.

Dodatkową naszą działalnością jest sprzedaż detaliczna i hurtowa materiałów eksploatacyjnych, sprzętu komputerowego oraz pokrewnego. Świadczymy również usługi dorabiania kluczy. W swojej ofercie posiadamy nowe, jak i używane – w pełni sprawne urządzenia, które zawsze starannie dobieramy pod potrzeby klienta oraz jego budżet. Towary sprzedawane przez naszą firmę są pełnowartościowe i posiadają pełną gwarancję przewidzianą przez producenta. Jeżeli posiadają Państwo jakieś pytania prosimy o kontakt, z pewnością na nie odpowiemy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.